maledivyweb.czexpo tourtel. 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
o nás DopravaFormalityEkonomikaReálieHistorieSEYCHELYMAURICIUS
 
htl. VIPhotely abecedně Ceny RadyCo dělatProgramy Počasímapa

Srovnání - Seychely - Maledivy - Mauricius

MALEDIVY

Na Maledivách naleznete především klid, vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování a je zde nejprůhlednější moře ve srovnávaných destinacích.
maledivy mají také relativně nejlepší poměr ceny a kvality hotelových služeb. Jednoduše lze říci, že pokud klient nemá srovnání a je na Maledivách poprvé, tak bude až na vyjímky spokojen na každém ostrově. Standartní hotely jsou umístěny jako jedinná stavba na jednom ostrově. Trochu jiná je situace na domorodých ostrovech se soukromými penziony a hotýlky, které jsou vhodné pro zákazníky, kteří nejsou zaskočeni tím, že zde nedostanou žádný alkohol, nevadí jim večery strávené bez možnosti "kulturního" vyžití a pěkná pláž je někdy na jiné straně ostrova.

SEYCHELY

Seychely jsou určeny především těm, kteří si během svého pobytu rádi někam zajedou a podívají se ven z resortu. Vládne zde relativně i vzhledem k historickému vývoji a osídlení skoro evropská atmosféra. Jako nejlepší k pobytu doporučujeme rozhodně nejmenší z 3 hlavních ostrovů - La Digue. Najdete zde i dostatečné množství obchůdků a můžete čas trávit aktivně a na kole dle libosti střídat různé typy pláží po celém ostrově.
Také si můžete si zajet lodí na vedlejší ostrov Praslin a navštívit rezervaci s palmami Coco De Mer. Je zde také možnost projet autem ostrov nebo zahrát si golf.
Moře je na Seychelách čisté, nicméně šnorchlování je určitě lepší na Maledivách. Seychely jsou vzhledem k poměru kvality a ceny někde mezi Maledivama a Mauriciusem. Všechny 3 jsou ale klidové destinace.

MAURICIUS

Na Mauriciu najdete výborné hotely s kvalitními službymi. Výhodu má v tom, že je možno se po Mauriciu pohybovat a podívat se za přírodními krásami, ikdyž ty nedosahují úrovně nedalekého ostrova Reunion. Rovněž lze říci, že cena kvalitních hotelů není nízká a nejatraktivnější místo je poblíž skály Le Morne, kde jsou právě jen ty drahé většinou 5* resorty. Moře je je na různých místech ostrova různé kvality. Za šnorchlováním je pořeba většinou jezdit lodí až na útesy. Určitě doporučujeme pro cestovatelské typy navštívit pro "poznávání" velmi atraktivní hornatý francouzský ostrov Reunion.

 

 
 
www.expotour.cz   
expo tour    
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04  
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz  

maldives-bubl-1ryba maledivymaldives bubl - 2

Maledivy