maledivyweb.czexpo tourtel. 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
o nás DopravaFormalityEkonomikaReálieHistorieSEYCHELYMAURICIUS
 
htl. VIPhotely abecedně Ceny RadyCo dělatProgramy Počasímapa

Maledivy - kombinace s Dubai nebo Srílanka

Vzhledem k geografické blízkosti a výhodnosti leteckého spojení je možné snadno a cenově výhodně Maledivy kombinovat s programem v Dubai nabo Srílance, případně nejlépe obojí. Program zájezdu Dubai - Srílanka - Maledivy je vynikající kombinace poznání a relaxu od začátku až do konce.
Doporučujeme především těm, kteří v daných lokalitách ještě nebyli, nebo mají dostatek času a chtějí si spestčit luxusní, ale klidová Maledivy zcela odlišnou kulturou a atmosférou-

Dubai

Dubai můžete navštívit současně s Maledivama pokud letíte přímým letem z Prahy nebo z Vídně do Dubai a potom na Maledivy. V Dubaji si můžete udělat dle letového řádu libovolně dlouhou zastávku buď na začátku nebo na konci cesty. Na základní poznání Dubai Vám postačí 3 dny Detailní informace a hotely Dubai získáte zde. V Dubai můžete během krátké doby zhlédnout hodně zajímavostí jako je nejvyšší budova na světě Burj Chalífa, luxusní hotel Burj Al Arab, bazary a suky, moderní nákupní centra, jít si zalyžovat nebo se projet večer loďkou po zálivu Creek a navštívit zlatý suk.

Velmi zajímavé je zde safari jeepy v poušti, kdy po západu slunce povečeříte v pouštním kampu při tanci břišních tanečnic. V kempu se můžete obléci do arabských oděvů, projet se na velbloudu nebo vykouřit vodní dýmku. Dokážeme Vám detailně poradit, přípoadně i naplánovat jak Váš STOP-OVER v Dubai strávit. V rámci exkurzí se Vám v Dubai budou věnovat čs. hovořící delegáti.

Srílanka

Srí Lanka nebo-li Cejlon je nazývaná také perlou Indického oceánu. Na Srí Lance můžete obdivovat především překrásnou přírodu a pláže s kokosovými palmami. Moře je ale někde promícháno se žlutým pískem, takže není tak průhledné jako na Maledivách. To vše je dopněné budhistickou a hinduistickou kulturou s historickými památkami, exotickou zvěří, čajovými plantážemi a nejpůsobivější zajímavostí na Srílance - Lví skálu - Sigiriya s malbami a královským palácem na vrcholu.

Doporučený minimální 5-denní itinerář

1.den - přílet do Colomba a ubytování Negombo
2.den - sloní sirotčinec Pinnavela. zahrada Peredeniya, čajová plantáž a město Kandy
3.den - Jeskynní chrámy Dambulla ( + případně královské město Ayudhaya)
4.den - Lví skála Sigriya
5.den - hotel u moře a odlet ze Srí Lanky

Samozřejmě na Srílance je více co k vidění pokud by jste se rozhodli strávit zde více času.

 
 
www.expotour.cz   
expo tour    
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04  
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz  

maldives-bubl-1ryba maledivymaldives bubl - 2

Maledivy