Menu Zavřeno

hotel Adaaran Hudhuran Fushi 4 * - Maledivy

 

Hudhuran Fushi Island – hotel Maledivy

Hotel Adaaran Hudhuran Fushi se nachází cca 20 km severně od letiště a hlavního města Malediv. Velikost ostrova Hudhuran Fushi je 800 m x 400 m. Všech 127 hotelových bungalovů je plně klimatizováno a vybaveno koupelnou. Pokoje hotelu Adaaran Hudhuran Fushi jsou rozděleny do 3 kategorií: standart, superior a de lux. Objednáte-li však pokoje standart, asi budete na místě v porovnání se superior zklamáni, mají horší umístění a vybavení. Transfery z hotelu jsou zajišťovány i ve večerních hodinách. Transfer můžete objednat buď dhouni 30 USD asi 2 hod nebo rychlou lodí 60 USD – 30 min.


pohled na hotel Hudhuran Fushi

bazén hotel Hudhuran Fushi Maledivy

Hudhuran Fushi Island – pokoje – hotel Maledivy

Všechny pokoje hotelu Adaaran Hudhuran Fushi jsou klimatizovány, vybaveny koupelnou, minibarem, telefonem , verandou a venkovní sprchou. Pokoje „superior“ jsou vybaveny ve stejném rozsahu, ale jsou nově renovovány a mají lepší umístění. Pokoje typu De Lux jsou větší a mají navíc TV, kávovar a fén.


vodní vila – interiér

vodní vily Hudhuranfushi

Hudhuran Fushi Island – vybavení hotelu – hotel Maledivy

Hotel Adaaran Hudhuran Fushi má centrálni restauraci , 2 venkovní restaurace a lobby bar,suveniershop a bazén.


plážový bungalov

plážový bungalov – interiér

Hudhuran Fushi Island – sportovní možnosti – hotel Maledivy

potápění , rybolov , šnorchlování ***,katamarány, squosh, fitness, fotbalové hřiště , windsurfing ,tenis, jízda na banánu.


restaurace Hudhuranfushi

vodní vily hotel Hudhuran Fushi Maledivy