Menu Zavřeno

hotel Adaraan Club Rannalhi 4* Maledivy

hotel Adaraan Club Rannalhi na Maledivy

Velikost ostrova Adaaran Club Rannalhi je zhruba 380 m x 120 m. Hotel Adaaran Club Rannalhi se nachází ve South Malé Kaafu atol 34 kilometrů jižně od hlavního města Male. Transfer rychlolodí trvá asi 45 minut z maledivského mezinárodní letiště Hulhule. V překladu místních obyvatel znamená doslova Ranhalhi „ostrov zlatého písku“. V kategorii 4* hotelů patří Adaraan Club Rannalhi mezi nejžádanější hotely.


vodní bungalov – Adaraan Rannalhi Maledivy

vodní bungalov interiér

Pokoje hotelu Adaraan Club Rannalhi – Maledivy

K ubytování v maledivském hotelu Adaraan Club Rannalhi Maledivy je možné využít buď standartní pokoje a nebo vodní bungalowy. V pokojích hotelu Adaraan Club Rannalhi je klimatizace, LCD TV, telefon, větrák, minibar a koupelna s WC. Bezpečnostní sejf a vařič čaje a kávy mají vodní bungalowy.

Superior pokoje

Na ostrově Rannalhi je 114 pokojů superior. Jsou umístěny v blocích, které jsou i patrové, ale zasazené do přírodní zeleně.

Vodní bungalovy

Celkem 16 vodních bungalovů hotelu je propojeno chodníkem. Ve vodních bungalovech na ostrově Adaaran Club Rannalhi je průhledné dno, kterým můžete pozorovat mořské ryby.


beach bungalov – Adaraan Rannalhi

beach bungalov interiér

vybavení hotelu Adaraan Club Rannalhi Maledivy

V maledivském hotelu Adaraan Club Rannalhi je recepce, restaurace s tématickými večery a speciálními večeřemi na pláži, lázeňské centrum, potápěčské centrum, konferenční prosory, masáže, obchod se suvenýry, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, rybolov, noční rybolov, plážový volejbal,plážový fotbal, badminton, stolní tenis, živá hudba, karaoke, prádelna, diskotéky


restaurace hotelu Adarran Rannalhi na Maledivy

hotelový bazén

vodní bungalowy

vodní sporty na Adaraan Rannalhi