Menu Zavřeno

hotel Anantara Kihavah Villas 5* Maledivy

hotel Anantara Kihavah Villas na Maledivách

Ostrov s hotelem Anantara Kihavah Villas je dlouhý asi 563 metů. Maledivský resort Anantara Kihavah se nachází v Baa Atol, asi 35 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště Hulhule na Maledivách. Nevelký ostrov je obklopen korálovými útesy, poskytující výborné podmínky pro šnorchlování a potápění.


letecký pohled – Anantara Kihavah Maledivy

spa – Anantara Kihavah

Pokoje hotelu Anantara Kihavah Villas – Maledivy

K ubytování lze v hotelu Anantara Kihavah Villas je možno využít pool villy s bazénem, které mají 250 m2 rozlohy, soukromý bazén, nebo pool residence – soukromou residenci s bazénem, velkou 78 m2 se dvěmi ložnicemi, pokojem pro hosty, obývacím pokojem a soukromým bazénem.
Všechny typy ubytování hotelu Anantara Kihavah jsou v indickém a marockém stylu, mají mramorové koupelny s velkou vanou pro dva, venkovní sprchu, satelitní TV s LCD obrazovkou, DVD přehrávač, vysokorychlostní WiFi připojení, přikrývky z egyptské bavlny a povlečení z thajského hedvábí.


vodní villa – exteriér

beach pool villa – interiér

Vybavení hotelu Anantara Kihavah Villas na Maledivách

hotel Anantara Kihavah stravování

V hotelu Anantara Kihavah Villas je luxusní podvodní restaurace, italská restaurace, restaurace a bar u bazénu – Manzaru.

hotel Anantara Kihavah aktivity

k vybavení hotelu Anantara Kihavah Villas patří fitness, dětský koutek, knihovna, business centrum, konferenční prostory, tenisový kurt, bazén, středisko jógy a centrum vodních sportů s kánoemi, kajaky a windsurfingem. Je zde rovněž základna PADI, kde je možné absolvovat potápěčské kurzy, lázně – masáže, parní sauna a aromatherapie.


bazén – Anantara Kihavah Maledivy

restaurace – Anantara Kihavah

bazén v noci

podvodní restaurace