Menu Zavřeno

hotel Anantara Naladhu Island 5* – Maledivy

poloha hotelu Naladhu Island na Maledivách

Hotelu Naladhu Island Maledivy se nachází se na ostrově o rozloze 190m x120m v Kaafu Atol. Tento luxusní pětihvězdičkový resort je vzdálen 13 kilometrů od mezinárodního letiště Male. Transfer se provádí rychlolodí a trvá 40 minut. Resort tvoří celkem 19 luxusních vil o rozloze 330 m2, rozdělených na 8 ocean house a 11 beach house

vybavení pokojů hotelu Naladhu Island Maledivy

Ve všechny pokojích hotelu Naladhu Island Maledivy je individuální klimatizace, stropní ventilátory, lednice nebo minibar, bezpečnostní sejf, espresso přístroj, vysoušeč vlasů, telefon, Tv se satelitem, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet, iPod přípojka, venkovní vana, zahradní sprcha a privátní sladkovodní bazén,terasa s teakovým nábytkem a lehátky,vlastní parní místnost, oddělená jídelna, župany a masáže můžete mít přímo na pokoji.

vybavení hotelu Naladhu Island Maledivy

V hotelu Naladhu Island Maledivy je 24 hodinová pokojová služba, recepce, 2 restaurace, bar, vinný sklípek, wellness centrum, fitness centrum, centrum jógy, aerobic, potápěčská základna – PADI centrum, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, katamarány, kajaky, kanoe, rybaření, boutique, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD, organizace a pořádání exkurzí a výletů.