Menu Zavřeno

Angsana  Velavaru 5* – Maledivy

poloha hotelu Angsana Velavaru – Maledivy

Menší maledivský ostrov Angsana Velavaru je o velikosti asi 440 m x 140 m. Hotel Angsana Velavaru se nachází v jižním Dhaalu Atoll a je vzdálem 150 kilometrů od mezinárodního letiště na Maledivách. Transfer hydroplánem trvá zhruba 40 minut. K ubytování slouží celkem 79 plážových vil nebo 33 vodních vil


vodní vily – Angsana Velavaru

beach bungalov exteriér

pokoje hotelu Angsana Velavaru Maledivy

Ve všech pokojích maledivského hotelu Angsana Velavaru patří k základnímu vybavení klimatizace, stropní ventilátor, telefon, mini bar, vařič kávy / čaje, CD přehrávač, elektronický trezor, vysoušeč vlasů, LCD televize se satelitními programy a vysokorychlostní připojení k internetu wfi.


beach bungalov – exteriér

beach bungalov interiér

Vybavení hotelu Angsana Velavaru na Maledivách

V hotelu Angsana Velavaru je 24 hodinová recepce, 3 restaurace, bar, boutique, lázně, potápěčská škola, centrum vodních sportů, je možnost navštívit fitness, absolvovat masáže nebo si zahrát kulečník, stolní tenis nebo šipky. V hotelu je k dispozici jacuzzi, knihovna, venkovní bazén, směnárna, prádelna, business centrum a pro rodiče s dětmi i dětský klub.

Aktivity Angsana Velevaru

z hotelových aktivit je možné si vybrat například kurzy vaření, poutavé kurzy o podmořském životě. Hotel Angsana Velavaru pořádá také exkurze na jiné ostrovy na Maledivách, šnorchlování a rybaření.


pohled na hotel Angsana Velavaru Maledivy

vodní vila – interiér

restaurace – Angsana Velavaru


vstup do hlavní budovy hotelu