Menu Zavřeno

hotel Diamonds Athuruga 5* Maledivy

hotel Diamonds Athuruga Maledivy

Velikost ostrova Diamonds Athuruga je 250 m x 240 m. Tento nově zrekonstruovaný hotel Athuruga se nalézá na Ari Atolu na Maledivách a je vzdálen 90 kilometrů od hlavního města Male. Je to asi 20 minut leteckým transferem z mezinárodního letiště Hulhule. K ubytování hotel Diamonds Athuruga poskytuje klientům dohromady 46 plážových bungalowů vzdálených jen pár metrů od břehu moře a 25 vodních vil, postavených na kůlech přímo ve vodě. Hotel nabízí možnost all inclusive, která zahrnuje všechny jídla a vybrané nápoje, pivo, víno, lihoviny, čaj / káva, koktejly a nealkoholické nápoje místní výroby, vodní sporty, vybavení šnorchlování, windsurfing pro zkušené hosty, katamarán Hobie Cat (skippered charta), laserové plachetnice pro zkušené hosty, kánoe, plážový ručníky, Island hopping exkurze (jednou za pobyt), pravidelné večerní zábava

 


pláž – Diamonds Athuruga Maldives

beach bungalov interiér

Pokoje hotelu Diamonds Athuruga – Maledivy

pokoje hotelu Diamonds Athuruga jsou vybaveny stropními ventilátory, individuálně řízenou klimatizací, telefonem s přímou volbou, plně zásobeným minibarem, varnou konvicí pro přípravu kávy a čaje, IPOD jednotky, bezpečnostní digitální sejf, koupelna s vanou, sprchou, WC a bidetem a vysoušečem vlasů. Denně je samozřejmostí výměna plážových osušek. Vodní vily maledivského hotelu Diamonds Athuruga jsou větší a mají navíc výběr ze široké palety filmů a hudby, přímý vstup do oceánu. Mimo velkou manželskou postel mají ještě rozkládací gauč.


vodní vila – Athuruga Maldives

vodní vila – interiér

vybavení hotelu Diamonds Athuruga – Maledivy

V maledivském hotelu Diamonds Athuruga je hlavní restaurace, kde se podává í snídaně i oběd formou bufetu a večeře italské, asijské, orientální a maledivské kuchyně stylem bufetu na tématické večery a rybí gril. Humři a krevety jsou k dispozici pro soukromé večeře na pláži. Water Villas restaurant – mezinárodní a italská kuchyně s výběrem čerstvých mořských plodů a ryb. Pizzerie – nabízí čerstvé pizzy na oběd a na večeři. Dále patří k vybavení hotelu Hlavní bar a Bar u mola, butik, potápěčská základna s PADI centrem, centrum vodních sportů, masáže.


vodní vily – Athuruga Maldives

terasa vodní vily

restaurace – Athuruga Maldives

pláž – Athuruga Maledivy