Menu Zavřeno

hotel Chaaya Lagoon 4* Hakuraa Huraa – Maledivy

Hotel Chaaya Lagoon

Velikost ostrova je 350 m x 100 m. Hotel Chaaya Lagoon je vzdálený asi 128 km od hlavního města Male. Transfery se provádějí hydroplánem a z letiště trvají zhruba 45 minut letu. Hotel svým klientům poskytuje k ubytování celkem 70 vodních bungalovů a 10 plážových bungalovů.


plážové bungalovy – interiér

pohled na hotel Chaaya Lagoon

Pokoje hotelu Chaaya Lagoon na Maledivách

všechny pokoje hotelu Chaaya Lagoon jsou vybaveny individuální klimatizací, kompletně vybaveným minibarem, koupelnou se sprchou a s vysoušečem vlasů, DVD přehrávačem, kabelovou televizí, bezpečnostním trezorem, rychlovarnou konvicí a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, toaletní potřeby, plážové osušky, župany a pantofle, terasa s posezením,


vodní vily – exteriér

interiér vodních vil

Vybavení hotelu Chaaya Lagoon Maledivy

K vybavení hotelu Chaaya Lagoon patří několik restaurací – restaurace Chaaya Lagoon – večeře při svíčkách, plody moře, východní kuchyně ala carte, Malaafaiy Restaurace – určena pro snídaně , obědy a večeře formou buferu,občerstvení No Villu – lehké svačinky, snacky, pizza, bar Nalha Falhu – míchané drinky, exotické nápoje s vyhlídkou na lagunu. Dále k vybavení hotelu patří 24 hodinová recepce, hotelové obchůdky se suvenýry, bezdrátové připojení k internetu WiFi ve společných prostorech, prádelna, business centrum, kavárna, pokojová služba, wellnes centrum s masážemi, vodní sporty ( nemotorové ), fitness centrum.


podlaha se skleněným dnem ve vodní vile

restaurace

bazén hotel Chaaya Lagoon

posezení na terase nad vodou

Chaaya Lagoon – Maledivy