Menu Zavřeno

hotel Coco Palm Dhuni  Kolhu 5*

Maledivy

 

Hotel Coco Palm Dhuni Kolhu na Maledivách

Velikost ostrova Coco Palm Dhuni Kolhu je 530 m x 250 m. Hotel Coco Palm Dhuni Kolhu je vzdálen od maledivského letiště Hulhule necelých 130 km a doprava na ostrov možná pouze hydroplánem. Transfer trvá cca 30 minut. Ostrov se nachází se v Baa Atolu a je posazen do bujné tropické vegetace a obklopen křišťálovou pruzračnou vodou a plážemi z bílého jemného písku. Hotelový komplex má celkem 98 plně vybavených plážových a vodních bungalovu. Doporučujeme všem, kteří chtějí prožít příjemné okamžiky v intimitě a exotice navzájem.

             

 

Pokoje hotelu Coco Palm Dhuni Kolhu Maledivy

V každém pokoji hotelu Coco Palm Dhuni Kolhu je individuálně řízená klimatizace, osobní sejf, minibar, vařič čaje a kávy, koupelna s WC, telefon a vysoušeč vlasů, soukromá terasa s posezením

          

Vybavení hotelu Coco Palm Dhuni Kolhu Maledivy

V hotelu Coco Plam Dhuni Kolhu se můžetet bavit u tanečních večerů při živé hudbě a u animačních tématických programů, nebo můžete posedět u míchaných nápojů v některém zdejším baru. Stravování si můžete vybrat v jedné ze dvou restaurací. Dále je v hotelu poolbar, grill bar a kavárna.

Sportovní aktivity v hotelu

Windsurfing, potápění (Padi centrum), šnorchlování, rybaření, výlety lodí, surfování, vodní lyžování a tenis.

            

Služby v hotelu Coco Palm Dhuni Kolhu

Hostům cestujícím s dětmi je k dispozici dětský koutek, dále je zde internetové centrum, boutique, nepřetržitá pokojová služba, můžete se zůčastnit kurzů potápění, plachtění a nebo surfování.