Menu Zavřeno

Dhiggiri Maledivy

Dhiggiri Tourist Resort Maledivy 3*

poloha hotelu Dhiggiri – Maledivy

Velikost ostrova Dhiggiri je 330 m x 55 m. Hotel Dhiggiri Resort se leží v severovýchodním Atolu Vavuu, vzdálený 51 kilometrů od hlavního města Male. Transfer z mezinárodního letiště Hulhule na ostrov trvá zhruba 90 minut lodí. Hotel byl otevřen již v roce 1982, a v 90 letech byl kompletně zrekonstruován a předělán na resort s hustou tropickou vegetací a stylově zařízenými bungalowy. Dhigghiri poskytuje svým hostům celkem 20 vodních bungalovů a 25 pokojů ve samostatně stojících bungalovech, všechny postavené v typickém stylu Malediv.

vybavení pokojů hotelu Dhiggiri – Maledivy

Všechny pokoje hotelu Dhiggiri Resort jsou dobře a vkusně vybaveny – k základnímu vybavení patří koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, stropní ventilátor, klimatizace, lednička, mini bar (za poplatek), bezpečnostní sejf, postele s moskytiérou, terasa s lehátky. Vodní bungalovy jsou postaveny na kůlech nad lagunou a mají terasu s přímým vstupem do vody

vybavení hotelu Dhiggiri – Maledivy

V hotelu Dhiggiri Resort je recepce, restaurace s orientální kuchyní a živou hudbou, bar s terasou a výhledem na lagunu, masážní centrum, piano bar, kavárna, internetové služby (za poplatek), hřiště, obchod se suvenýry, aerobic, volejbal, kanoistika, katamarány, stolní tenis, windsurfing, potápění, šnorchlování.