Menu Zavřeno

hotel Dhoni Island 5* – Maledivy

poloha hotelu Dhoni Island na Maledivách

Velikost ostrova Dhoni Island je 100 m x 80 m. Tento ostrov je známý dříve jako Dhoni Mighili a leží v severním Ari Atoll, vzdálený 60 kilometrů jihozápadně od hlavního města Male. Transfer z maledivského letiště Hulhule trvá zhruba 30 minut letu hydroplánem. Hotel Dhoni nabízí ubytování v 6 velkých obytných maledivských plachetnicích s posádkou, 2 plážové bungalovy a 4 bungalowy se soukromým bazénem a sluhou, které mají klienti k dispozici současně a je jen na nich zda stráví noc na lodi či v bungalovu.


hotel Dhoni Island na Maledivách

plachetnice s ubytováním a sluhou

vybavení pokojů hotelu Dhoni Island Maledivy

Součástí pokoje na Dhoni Island je 24 hodinová služba, klimatizace, rádio, budík, župany, toaletní potřeby, stropní ventilátor, bezdrátový přístup k internetu, CD a DVD přehrávač, LCD televizor, venkovní terasa s lehátky a posezením, vysoušeč vlasů, koupelna s WC a sprchou, minibar, trezor a kávovar.


beach bungalov – exteriér

beach bungalov interiér

vybavení hotelu Dhoni Island Maledivy

V hotelu Dhoni Island je hostům k dispozici 24 hodinová recepce, restaurace, bar, lékařská služba, obchodní centrum se suvenýry, wellness centrum, potápěčské centum, centrum vodních sportů (šcnorchlování, windsurfing, katamarány, jízda na kánoích ) a knihovna. Hosté se mohou věnovat beach volejbalu, nočnímu rybaření, nebo si zajet svou lodí na jiný maledivský ostrov.


beach bungalov – terasa

beach bungalov se soukromým bazénkem

restaurace – Dhoni Island Maledivy

interiér ložnice na Dhoni