Menu Zavřeno

Hilton Maldives Iru Fushi resort & Spa 5* – Maledivy

poloha hotelu Hilton Maldives Irufushi na Maledivách

Ostrov Iru Fushi se nachází v Noon Atolu na Maledivách. Ostrov patří k těm menším, velikost ostrova Iru Fushi je 800 m x 200 m. Od mezinárodního letiště na Maledivách je vzdálen severně 106 kilometrů. Transfery z letiště na ostrov se provádějí hydroplánem, let trvá asi 45 minut. Hilton Maldives Iru Fushi je známý dříve jako Irufushi Beach.K dispozici je v Hilton Iru Fushi 150 pokojů v plážových bungalowech či vodních vilách několika úrovní.


beach bungalov – Hilton Iru Fushi

beach bungalov interiér – Hilton Iru Fushi Maledivy

vybavení pokojů hotelu Hilton Maldives Irufushi Maledivy

V každém z hotelových pokojů je klimatizace, koupelna se sprchou a vířivou vanou, připojení k internetu, župany, nekuřácké pokoje, terasa s posezením, vařič čaje a kávy, balená voda denně na pokoji, DVD a CD přehrávače, vysoušeč vlasů, trezor, minibar a satelitní nebo kabelová TV.


vodní vila – hotel Iru Fushi Hilton

water vila

vybavení hotelu Hilton Maldives Irufushi Maledivy

V hotelu Hilton Iru Fushi na Maledivách je 7 restaurací, bar, vinný sklípek, bazén, dětský bazén, diskotéka, karaoke, fitness centrum, volejbal, šipky, recepce, boutique, prádelna, směnárna, pokojová služba, velké lázeňské centrum, sauna, parní lázně, whirpool, badbington, osvětlený tenisový kurt, kulečník, knihovna, stolní hry, internetové centrum s kavárnou, konferenční prostory, potápěčská základna PADI a centrum vodních sportů.


restaurace hotelu Hilton Iru Fushi Maledivy

bazén

vodní vila s bazénem

bazén Hilton Irufushi