Menu Zavřeno

hotel Holiday Island 4* – Maledivy

hotel Holiday Island – poloha – Maledivy

Ostrov a hotel Holiday Island se nachází cca 100 km jižně od hlavního města Male a letiště. Velikost ostrova, na kterém je Holiday Island vybudován je o rozměroch 700m x 140 m. Leží hned vedle ostrova Sun Island, s kterým je propojen jak hotelovou lodní dopravou, tak i vlastnicky, což pro hosty představuje to, že mohou bezplatně přejíždět z ostrova na ostrov. Hotel Holiday Island je výbavou a úrovní 3-4 *. Především však nemá bazén. Bungalovy hotelu Holiday Island jsou úrovně Super De lux a naprosto stejného vybavení jako na Sun Islandu, který je někde oficiálně uváděn jako 5*. Holiday Island také nemá tolik restaurací a možnosti k zábavě jako Sun Island. Atmosféra je zde proto klidnější.


beach bungalov Holiday Island Maledivy

beach bungalov Holiday Island Maledivy

hotel Holiday Island – vybavení pokojů – Maledivy

Všechny bungalovy hotelu Holiday Island jsou u pláže a jsou vybaveny TV, vlastní koupelnou se sprchou, toaletními potřebami, telefonem, klimatizací a minibarem.


pláž u bungalovů

restaurace Holiday Island

hotel Holiday Island – vybavení hotelu – Maledivy

Na ostrově Holiday Island je hlavní restaurace, 2 bary a obchod se suvenýry.


beach bar Holiday Island Maledivy

Holiday Island recepce

Holiday Island – sportovní vyžití – hotel Maledivy

Na Holiday Island se můžete bavit šnorchlováním, je zde potápěčské centrum, můžete si zajezdit na windsurfingu nebo katamaranu a je Vám zde k dispozici billiár a tělocvična.


pláž Holiday Island Maledivy

Holiday Island

hotel Holiday Island – hodnocení – Maledivy

Vhodné pro klienty, kteří na Maledivách hledají především klid.

Bandos Island 4* – Maledivy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.