Menu Zavřeno

Angsana Ihuru 5* Maledivy

poloha hotelu Angsana Ihuru na Maledivách

Angsana Ihuru Resort se nachází na atolu Severní Male na Maledivách.Transfer trvá 20 minut člunem z mezinárodního letiště Malediv Hulhule. Délka ostrova Ihuru je cca 200 m a šířka cca 160 m. K ubytování slouží celkem 45 pokojů ve stylově zařízených plážových vilách. Ostrov Angsana Ihuru má dostupný útes, který je ideální na šnorchlování


beach front villa – interiér

Angsana Ihuru Maledivy – beach bar

pokoje hotelu Angsana Ihuru Maledivy

Každá vila v hotelu Angsana Ihuru má bezpečnostnítrezor, vařič čaje a kávy, minibar, telefon s přímou volbou, žehličku, barevnou TV se satelitními programi, CD přehrávačem. V koupelně je vysoušeč vlasů, pantofle a župany, všechny vily mají doškovou střechu a vlastní terasu s posezením. Některé vily mají vlsatní venkovní masážní bazén.


Angsana Ihuru Maledivy recepce

Ihuru – pohled z letadla

vybavení hotelu Angsana Ihuru Maledivy

V hotelu Angsana Ihuru na Maledivách je potápěčská základna PADI , 24-hodinová pokojová služba, recepce, restaurace Riveli – asijská, středomořská a maledivská kuchyně, bar Velaavani, prádelna, obchod se suvenýry, volejbal, SPA centrum s wellness, jacuzzi, sauna a masáže, centrum vodních sportů s katamarány, kanoemi a windsurfingem.