Menu Zavřeno

Bandos_maledivy_19
Bandos_maledivy_15
Bandos_maledivy_20
bandos_maledivy_island_11 (2)
Bandos_maledivy_17
Bandos_maledivy_18
Bandos_maledivy_16
Bandos_maledivy_14
Bandos_maledivy_13
Bandos_maledivy_12
Bandos_maledivy_7
Bandos_maledivy_10
Bandos_maledivy_3
Bandos_maledivy_9
Bandos_maledivy_6
Bandos_maledivy_8
Bandos_maledivy_11
Bandos_maledivy_1
Bandos_maledivy_5
bandos_island_maledivy (2)
Bandos_maledivy_4
Bandos_maledivy_19 Bandos_maledivy_15 Bandos_maledivy_20 bandos_maledivy_island_11 (2) Bandos_maledivy_17 Bandos_maledivy_18 Bandos_maledivy_16 Bandos_maledivy_14 Bandos_maledivy_13 Bandos_maledivy_12 Bandos_maledivy_7 Bandos_maledivy_10 Bandos_maledivy_3 Bandos_maledivy_9 Bandos_maledivy_6 Bandos_maledivy_8 Bandos_maledivy_11 Bandos_maledivy_1 Bandos_maledivy_5 bandos_island_maledivy (2) Bandos_maledivy_4

Bandos Island - Maledivy

Bandos Island – hotel Maledivy

Hotel Bandos Island Resort leží pouze 8 km od letiště a od hlavního města Malediv Male. Patří plošně mezi větší ostrovy na Maledivách a je dobře vybaven.Velikost ostrova Bandos je zhruba 570 m x 460 m a ostrov je okrouhlého tvaru. Hotel Bandos má k ubytování celkem 225 klimatizovaných bungalovů a patří mezi maledivské hotely s nejstarší tradicí. Hotel je velmi dobře dostupný pro noční odlety z letiště. Na rozdíl od jiných hotelů na Maledivách vzhledem ke tvaru a velikosti ostrova však není zaručen vstup z některých bungalovu přímo na pláž. Ten je ale max 60 m. Bandos má velmi dobré podmínky pro šnorchlování, protože útes je vzdálen v některých částech jen cca 50 m.

bazén s plážovým barem
patrová Villa jakuzi
 

Bandos Island Resort – pokoje – hotel Maledivy

Typ ubytování v hotelu Bandos Island:

– Standart pokoje 103 – v blocích po 4, směrem k pláži.
– De Lux pokoje 48 – samostatné objekty po 2 pokojích.
– Zahradní vily Bandos 12 – v blízkosti bazénu.
– Plážové vily s Jakuzzi 48 – patrové objekty na pláži .
– Vodní bungalovy 2 – nad vodou.

Všechny pokoje hotelu Bandos Island Resort na Maledivách jsou vybaveny individuální klimatizací, TV se satelitními kanály, telefonem s přímou volbou, koupelnou se sprchou a toaletními potřebami, minibarem, vysoušečem vlasů a terasou s posezením.

standardní pokoje exteriér
standardní pokoje interiér

Bandos – vybavení hotelu – hotel Maledivy

Hotel Bandos Island resort – stravování

V hotelu Bandos Island Resort jsou k dispozici 3 restaurace, 3 bary, welness centrum s parní lázní, bussines centrum a suveniershop. Večer se můžete zůčastnit společenských animovaných programů.

Hotel Bandos Island Resort – sport a zábava

V hotelu Bandos na Maledivách se můžete věnovat šnorchlování, jízdě na banánu, windsurfingu a tenisu. Je zde vybavené potápěčské centrum PADI, bazén a můžete si zapůjčit kanoe nebo absolvovat masáže v místním welness centru.

vodní vila exteriér
vodní vila interiér