Menu Zavřeno

Baros Island 4* – Maledivy

Hotel Baros Maldivy – poloha

Velikost ostrova Baros Maldives je 350 m x 300 m. Vzdálenost maledivského hotelu Baros od hlavního města Male je 16 kilometrů. Transfer lodí trvá z letiště Hulhule cca 25 minut. Hotel Baros Island je kompletně rekonstruovaný a rozšířený. Jsou zde bílé pláže s tou nejčistší tyrkysovou vodou. Komplex hotelu Baros tvoří 60 bungalovů, které jsou rozmístěny mezi bujnou vegetaci ostrova. Všechny plážové bungalovy Baros mají typickou doškovou střechu. V hotelu se nachází dále 32 vodních bungalovů a hotelový bazén. Naleznete zde ráj s romantikou a exotikou propojených navzájem. Resort Baros je unikátně umístěn v harmonii s okolní přírodou.


beach bungalov – interiér baros Maldives

beach bungalov exteriér

Hotel Baros Maldivy – pokoje

Všechny pokoje maledivského hotelu Baros Maldives jsou standartně vybaveny individuální klimatizací, kompletně vybaveným minibarem, TV se satelitním příjmem, varnou konvicí a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, vysoušečem vlasů, osobním elektronickým sejfem, koupelnou s vanou a WC, telefonem s přímou volbou a terasou s posezením.


vodní bungalov interiér

vodní bungalo exteriér Baros

Baros Maldives – zábava – hotel Maledivy

V hotelu Baros Maldives je každý den zábava, tématické večery a animační programy v příjemné atmosféře. Na ostrově se můžete zůčastnit exkurze na místní opuštěné ostrovy, kde si můžete vychutnat krásu nedotčené maledivské přírody.


Baros restaurace a bar

recepce Baros Maldives na Maledivách

Sportovní aktivity v hotelu Baros na Maledivách

V hotelu Baros Maldives je možno si zapůjčit windsurfing a katamarány, kajaky, potápěčské vybavení, kanoe, šnorchlování,stolní tenis, rybaření a lodní výlety.

Služby a stravování hotel Baros

V hotelu Baros můžete využívat Internetové centrum, dětský klub, boutique, pokojovou službu, jaccuzzi, masáže a saunu.Možnost výběru ze 4 restaurací , bar, Grill bar, kavárna.


residence Baros Maledivy

restaurace hotelu Baros Maldive