Menu Zavřeno

hotel Cinnamon Alidhoo resort – Maledivy

Hotel Cinnamon Alidhoo na Maledivách

Ostrov je kruhovitého tvaru o velikosti 375 m x 375m (35 akrů). Hotel Cinnamon Alidhoo se nachází asi 290 km od letiště v severní části Malediv na atolu Haa Alifu. Transfery se provádějí pouze domestic air – vnitrostání linkou a potom přejezd rychlolodí. Hotel má celkem 46 plážových vil, 7 duplex plážových vil a 45 duplex ocean vil a 1 Cinnamon apartmá.


beach bungalov – exteriér

beach bungalov – terasa

Pokoje hotelu Cinnamon Alidhoo Maledivy

Všechny pokoje maledivského hotelu Cinnamon Alidhoo jsou plně klimatizovány, mají koupelnu se sprchou a WC, satelitní TV, DVD a CD přehrávač, telefon s přímou volbou, vybavený minibar, kávovar, jacuzzi na verandě, wi-fi, ADSL připojení. Ve všech pokojích se nachází také typická maledivská venkovní koupelna. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě do 14 let.

 

Vybavení hotelu Cinnamon Alidhoo Maledivy

Hotel Cinnamon Alidhoo na Maledivách má ve svém vybavení plavecký bazén, tenisový kurt, dále je zde knihovna, plážový volejbal, stolní tenis, badbington, internetové připojení, surfování, vodní lyžování, 2 restaurace, 2 bary, lázeňské služby ve Spa centru, půjčovna DVD a CD, služba hlídání dětí a business centrum s faxem a kopírkou.


spa centrum – Cinnamon Alidhoo

bazén Maledivy

restaurace Cinnamon Alidhoo

restaurace

Cinnamon Alidhoo – Maledivy