Menu Zavřeno

Kuredu_maledivy_24
Kuredu_maledivy_29
Kuredu_maledivy_37
Kuredu_maledivy_34
Kuredu_maledivy_38
Kuredu_maledivy_40
Kuredu_maledivy_39
Kuredu_maledivy_35
Kuredu_maledivy_36
Kuredu_maledivy_32
Kuredu_maledivy_26
Kuredu_maledivy_31
Kuredu_maledivy_33
Kuredu_maledivy_30
Kuredu_maledivy_23
Kuredu_maledivy_25
Kuredu_maledivy_27
Kuredu_maledivy_28
Kuredu_maledivy_22
Kuredu_maledivy_21
Kuredu_maledivy_24 Kuredu_maledivy_29 Kuredu_maledivy_37 Kuredu_maledivy_34 Kuredu_maledivy_38 Kuredu_maledivy_40 Kuredu_maledivy_39 Kuredu_maledivy_35 Kuredu_maledivy_36 Kuredu_maledivy_32 Kuredu_maledivy_26 Kuredu_maledivy_31 Kuredu_maledivy_33 Kuredu_maledivy_30 Kuredu_maledivy_23 Kuredu_maledivy_25 Kuredu_maledivy_27 Kuredu_maledivy_28 Kuredu_maledivy_22 Kuredu_maledivy_21

Kuredu Island Resort 4* - Maledivy

poloha hotelu Kuredu Island Resort – Maledivy

Hotelový komplex Kuredu Island Resort se nachází asi 120 km severně od od mezinárodního letiště Hulhule na Maledivách. Velikost ostrova je asi 1 800 x 300 m. Hotel Kuredu je určen pro všechny, kteří dokáží ocenit kvalitu a úroveň ubytování, slibující klid a soukromí. Komplex tvoří celkem 115 vkusně zařízených pokojů a 17 vodních bungalowů. Vzhledem k vzdálenosti je transfer zajišťován letecky z maledivského letiště a trvá cca 35 minut.

kuredu_pool
bazén a centrum resortu
kuredu_view
Pohled na ostrova Kuredu

Resort Kuredu Island Maledivy nabízí tyto typy ubytování

zahradní bungalov – 52 m2
plážový bungalov – 56 m2
plážová vila – 68 m2
plážová vila s jakuzzi – 76 m2
vodní vila (jakuzzi ) – 70 m2
sultán vila s bazénem – 70 m2

Všechny pokoje maledivského hotelu Kuredu Island Resort jsou vybaveny v základu klimatizací, koupelnou se sprchou a WC , mezinárodní poímou tel. linkou, minibarem, osobním sejfem, vysoušečem vlasů, TV ( mimo bungalovy ), vařičem čaje a kávy. K dispozici je rovněž pokojový servis.

kuredu_beach
jakuzzi plážová vila - exteriér
kuredu_room
jakuzzi plážová vila - interiér

Hotel Kuredu Island Resort – strava

V hotelu Kuredu Island resort je možno se stravovat v italské restauraci Four Seasons, čínské restauraci Dragon In , a v Palm Grillu. Lehký snak nebo sanwich dostanete také v Café Laguna a v baru u bazénu.

Hotel Kuredu Island Resort – sport

Sportovní aktivity v hotelu Kuredu Maledivy: windsurfing, katamarány, kajaky, tenis (osvětlené kurty), plážový volejbal, výlety na loďkách, kompletně vybavená tělocvična a 6 jamkové golfové hřiště. V hotelu Kuredu Island Resort na maledivách je také potáípěčská škola.

kuredu_exterier
bungalovy hotelu Kuredu - exterier
kuredu_interier
bungalovy interier

Hotel Kuredu Island Resort – další služby

Internetové centrum, botique , prádelna, sportovní centrum , ranní a noční rybaření , V hotelu Kuredu se pořádají každovečerní zábavné programy, diskotéky, posezení při živé hudbě k tanci i poslechu. Vašimi sousedy zde budou ryby, které tiše plavou pod vaší verandou.

kuredu_bungalow
plážová vila - exteriér
vodní vila hotelu Kuredu Maledivy