Menu Zavřeno

hotel Ranveli Village 4* – Maledivy

Poloha hotelu Ranveli Village na Maledivách

Hotel Ranveli Maledivy se nachází cca 77 km od letiště v Male na Jižním Ari Atolu. Ostrov je 200 m dlouhý a 50 m široký. Standartní transfer rychlolodí trvá cca 2 hodiny a letecký transfer cca 30 minut. Hotel Ranveli je zastíněn vzrostlými palmami a břehy ostrova omývá pro Maledivy typické průzračné moře. K ubytování má k dispozici celkem 56 příjemně zařízených pokojů ve dvoupodlažních budovách

Vybavení pokojů hotelu Ranveli Village Maledivy

všechny pokoje hotelu Ranveli jsou vybaveny dřevěným nábytkem, mají vlastní balkon nebo terasu. Pokoje hotelu Ranveli mají klimatizaci, prostornou koupelnu s toaletními potřebami, WC, telefon s přímou volbou a minibar. Dále je k dispozici rychlovarná konvice s příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje.

Vybavení hotelu Ranveli Village Maledivy

Hotelovým hostům Ranveli Village je k dispozici recepce, restaurace, bazén, bar u bazénu, sauna, směnárna, business centrum kde je zdarma bezdrátové internetové připojení, k dispozici služba praní a žehlení, fitness centrum, wellness centrum s masážemi. Je zde samozřejmě potápěčské centrum a masáže. Stravování možnost All inclusive.