Menu Zavřeno

royal_island_maledivy_2
royal_island_maledivy_14
royal_island_maledivy_7
royal_island_maledivy_9
royal_island_maledivy_17
royal_island_maledivy_16
royal_island_maledivy_12
royal_island_maledivy_15
royal_island_maledivy_10
royal_island_maledivy_11
royal_island_maledivy_13
royal_island_maledivy_8
royal_island_maledivy_6
royal_island_maledivy_4
royal_island_maledivy_5
royal_island_maledivy_3
royal_island_maledivy_1
royal_island_maledivy_2 royal_island_maledivy_14 royal_island_maledivy_7 royal_island_maledivy_9 royal_island_maledivy_17 royal_island_maledivy_16 royal_island_maledivy_12 royal_island_maledivy_15 royal_island_maledivy_10 royal_island_maledivy_11 royal_island_maledivy_13 royal_island_maledivy_8 royal_island_maledivy_6 royal_island_maledivy_4 royal_island_maledivy_5 royal_island_maledivy_3 royal_island_maledivy_1

Royal Island 5* - Maledivy

hotel Royal Island Resort poloha – Maledivy

Vzdálenost hotelu Royal Island Resort je z letiště je 120 km severně od hlavního města Malediv Male. Velikost ostrova Royal Island je zhruba 800 x 220 m. Transfer na ostrov se nyní provádí letecky místními leteckými linkami tzv. domestic air, trvá asi 45 minut. Hydroplánem je to asi 30 minut z mezinárodního letiště HulHule. Hotel Royal Island na Maledivách je na ostrově Horubadhoo na Baa Atolu. Royal Island je 5* luxusním hotelem skupiny Villa Hotels. Útes kolem ostrova s bohatými korály a tropickými rybami různých druhů a barev obklopují tyrkysové vody Indického oceánu. Bungalovy, ale i celý hotel Royal Island je navržen v Maledivském stylu. 148 bungalovů a 2 presidentské suity jsou umístěny mezi záplavou tropické zeleně a palem. Všechny pokoje hotelu jsou u pláže, tak aby se návštěvníci mohli těši co nejvíce modravými vodami obklopující ostrov. Bílé písečné pláže, průzračná voda a slunce jsou charakteristické pro tento ostrov a spolu s luxusem 5* úrovně zajistí naprostou spokojenost návštěvníků. Chcete-li něco výjmečného za relativně dobrou cenu navštivte právě tento ostrov.vybavení pokojů hotel Royal Island – Maledivy

Všechny plážové vily hotelu Royal Island Resort na Maledivách jsou vybaveny klimatizací, horkou a studenou vodou, fénem, mini barem, sejfem, internetem, telefonem s přímou volbou, satelitní TV, terasou s křesly a stolkem a venkovní sprchou.

royal_island_view
pohled na Royal Island
royal_island_bazen
bazén

sportovní aktivity na hotel Royal Island Maledivy

V hotelu Royal Island na Maledivách jsou dvě restaurace, dále si můžete zahrát tenis na tenisových kurtech, badmington, squash, voleybal, basketbal, kulečník, šipky, biliár a ping-pong. V hotelu je také herna s elektronickýma hrama a jakuzzi. Z dalších sportovních aktivit se můžete na Royal Island věnovat windsurfingu, jízdě na banánu, šnorchlování nebo si půjčit katamaran, loďku či kolo.

royal_island_interier
interiér vily
royal_island_vila
exteriér vily

Vybavení hotelu Royal Island Resort – Maledivy

V hotelu Royal Island Resort Maledivy jsou jídla v hlavní restauraci podávány formou bufetu. Dále máte v tomto Maledivském hotelu k dispozici mezinárodní restauraci – Koření Aie, Makana restauraci, 3 bary, diskotéku, masážní centrum, nádherný bazén, kosmetický salon, saunu a parní lázeň a bussines centrum.

royal_island_beach
pláž
royal_island_jakuzzi
okolí welness