Menu Zavřeno

hotel Soneva Fushi 5* – Maledivy

Soneva Fushi – poloha – hotel Maledivy

Hotel Soneva Fushi – hotel ve stylu Robinson Crusoe – tento luxusní pětihvězdičkový hotel patří ke špičce ubytování na Maledivách a snaží se přiblížit stylu robinsoniády (ovšem naprosto luxusní). Ostrov je na Baa Atollu. Transfer na ostrov ležící na severozápad od letiště a hlavního města Male je hydroplánem a trvá asi půl hodiny. Je dlouhý asi 1400 m a široký 400m.


ostrov Sonevafushi

bar na molu

Soneva Fushi – vybavení pokojů – hotel Maledivy

Hotel se sestává z vil různé úrovně. Všechny vily jsou z důvodu zachování soukromí postaveny dosti daleko daleko od sebe a mají vlastní zahradu. Klimatizované obytné prostory jsou vybaveny. minibarem, DVD přehrávačem, sejf, vysoušečem vlasů, hifi soupravou, TV a videm. Mají prostornou otevřenou koupelnu. Některé mají vlastní bazén. Ve všech pokojích je dostupné internetové připojení zdarma


Crusoe vila s bazénem

Crusoe Vila

Soneva Fushi – vybavení hotelu – hotel Maledivy

dvě restaurace, dva bary, vinný sklípek, obchůdky se suvenýry, recepce 24 hodin, pokojová služba, klimatizované společné prostory, kadeřnický a kosmetický salón, business centrum, služba praní a žehlení, služba hlídání dětí, úschovna zavazadel, hotelévá směnárna, herna s kulečníkem, wellness centrum s masážemi a jacuzzi, centrum vodních nemotorových sportů – windsurfing, kajaky, šnorchlování a potápěčské centrum.


Crusoe vila

Crusoe Vila

koupelna

restaurace

Soneva Fushi – Maledivy