Menu Zavřeno

hotel Velassaru 4* – Maledivy

poloha hotelu Velassaru Maledivy

Hotelový komplex Velassaru Maledivy se nachází na ostrově Vellasaru Je to jen 20 minut lodí od maledivského mezinárodního letiště Hulhule. Hotel je určen pro všechny, kteří dokáží ocenit kvalitu a úroveň ubytování, slibující klid a soukromí. Komplex tvoří 115 vkusně zařízených luxusních pokojů a 17 vodních bungalowů s tradičními doškovými střechami. Jedná se menší klidnější ostrov, splňující požadavky i náročných hostů.


pohled na ostrov Velassaru Maledivy

hlavní budova a lobby

vybavení pokojů hotelu Velassaru Maledivy

Ve všech pokojích hotelu Velassaru Maledivy je individuální klimatizace, stropní ventilátory, koupelna se sprchou a WC, toaletními potřebami, župany a bačkory, mezinárodní přímá tel. linka, minibar, osobní elektronický sejf, vysoušeč vlasů, pokojový servis, satelitní TV, DVD přehrávač, vařič čaje a kávy/rychlovarná konvice .


plážový bungalov – exteriér

plážový bungalov – interiér

vybavení hotelu Velassaru Maledivy

V hotelu Velassaru Maledivy je několik restaurací – italská Four Seasons, čínská restaurace Dragon Inn,
Palm Grill, Café Laguna – kavárna, Pool bar – bar u bazénu, každovečerní zábavné programy, diskotéky, internetové centrum, dětský koutek, obchůdky se suvenýry, prádelna, sportovní centrum – windsurfing, katamarány,kajaky, tenis (osvětlené kurty), plážový volejbal, výlety na loďkách, kompletně vybavená tělocvična , potápěčská škola, půjčovna CD a DVD, moderní lázeňské centrum ve vodních bungalowech s nejrůznějšími procedůrami.


vodní vila hotelu Velassaru Maledivy

vodní vila – interér