Menu Zavřeno
waldorf_astoria_maledivy


hotel Waldorf Astoria Beach House 5* – Maledivy

poloha hotelu Waldorf Astoria Beach House na Maledivách

Waldorf Astoria Beach House resort se nachází v nejsevernější části Malediv, na privátním ostrově Manafaru. Od roku 2010 patří do společenství Waldorf Astoria. Waldorf Astoria Maldives nabízí prostorné vily s výhledem na oceán, vily mají doškové střechy a jsou luxusně a vkusně zařízeny. Ostrov je vzdálený 45 minut motorovým člunem od Hanimadhoo Island a odtud ještě 55 minut letu na mezinárodního letiště Male. Letecký transfer hydroplánem z Male trvá 90 minut.

vybavení pokojů hotelu Waldorf Astoria Beach House Maledivy

V pokojích hotelu Waldorf Astoria je individuální klimatizace, ventilátor, minibar, bezpečnostní trezor, vařič čaje a kávy s příslušenstvím, vysoušeč vlasů, telefon, TV se satelitními kanály, CD/DVD přehrávač, internetová přípojka, iPod přípojka, venkovní koupelna, sprcha, WC

vybavení hotelu Waldorf Astoria Beach House Maledivy

V hotelu Waldorf Astoria jsou 3 restaurace, 3 bary, bazén, dětské brouzdaliště, lázeňské centrum a wellness, masáže, fitness centrum, tenisový kurt, plážový volejbal, badminton, virtuální golfový simulátor, obchůdky se suvenýry, knihovna, dětský klub s hlídáním dětí, internet, půjčovna CD/DVD, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, pořádání výletů a exkurzí.

Waldorf Astoria Beach House – Maledivy