Menu Zavřeno

hotel Lily Beach Resort 5* – Maledivy

Lily Beach Resort – poloha – hotel Maledivy

Resort Lily Beach na Maledivách má 85 bungalovů a z nich je 16 částečně nad vodou. Hotel je asi 80 km od letiště a hlavního města Male. Hotel má velmi milou a příjemnou atmosféru,a korálový útes je vdálen na jedné jedné straně ostrova jen asi 15 m od břehu,z druhé strany je bílá písečná pláž. Hotel Lily Beach Resort je extrémě vhodný pro milovníky šnorchlování. Večer můžete z mola pozorovat v nasvíceném moři vodní život rejnoky, murény a korálové ryby nejrůznějších barev a tvarů.


beach bungalov Lily Beach Resort Maledivy

beach bungalov

Lily Beach Resort – vybavení pokojů – hotel Maledivy

Všechny pokoje hotelu Lily Beach Resort jsou klimatizovány, vybaveny minibarem, telefonem, koupelnou s vířivou vanou a sprchou, soukromou terasou s posezením, kávovarem Nespresso a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, bezpečnostním sejfem. Vodní bungalovy mají velkou venkovní koupelnu a jsou obráceny na stranu korálového útesu.


vodní bungalov – interiér

vodní bungalov exteriér

Lily Beach Resort – vybavení hotelu – hotel Maledivy

V hotelu Lily Beach Resort je bufetová restaurace i restaurace A’la carte, bar, wellnes centrum s lázeňskými službami, venkovní bazén,herna, dětské hřiště, směnárna, pokojová služba, úschovna zavazadel, služba hlídání dětí, obchůdek se suvenýry, bezdrátové internetové připojení ve společných prostorách je zdarma.


vodní vila Lily Beach Resort Maledivy

vodní vila

Lily Beach Resort – sporotovní aktivity – hotel Maledivy

Pro sportovně založené návštěvníky jsou v hotelu katamarány, kajky a windsurfing. Mohou se věnovat šnorchlování, rybolovu a je zde také potápěčské centrum, tenisový kurt, stolní tenis, šipky, fitness centrum.


restaurace Lily Beach Resort Maledivy

vodní vily a bazám Lily Beach Island