Menu Zavřeno

hotel Maayafushi – Maledivy

poloha hotelu Maayafushi na Maledivách

Menší ostrov s bujnou vegetací a hotel Maayafushi leží v severním Ari atolu cca 60km od mezinárodního letiště v Male. tento maledivský ostrov je velký cca 300 x 100m .Transfer rychlolodílodí trvá asi 90 minut. K ubytování v hotelu hotel Maayafushi je k dispozici celkem 75 pokojů / 20 m2/ v plážových bungalowech ve dvou kategoriích a 8 vodních bungalowů.

vybavení pokojů hotelu Maayafushi Maledivy

Ve všech pokojích hotelu hotel Maayafushi je v základním vybavení telefon, minibar, trezor, stropní ventilátory, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, terasa s výhledem na moře, superior plážové bungalovy mají navíce otevřenou koupelnu a malou soukromou zahradu. Vodní bungalowy /40m2/ mají k základní výbavě navíc TV se satelitem. Připojení k internetu za poplatek.

vybavení hotelu Maayafushi Maledivy

V hotelu hotel Maayafushi je restaurace s italskou a mezinárodní kuchyní, recepce, kde je k dispozici trezor a internet, obchod se suvenýry,škola potápění, restaurace a kavárna v tradičním maledivském stylu, bar s ratanovým nábytkem a písečnou podlahou, masážní centrum, lékařská služba, TV místnost, knihovna, lehátka na pláži, aerobic, stolní tenis, volejbal, centrum vodních sportů: windsurfing, kanoistika, šnorchlování a potápění.