Menu Zavřeno

hotel Banyan Tree Madivaru 5* – Maledivy

hotel Banyan Tree Madivaru na Maledivy

Hotel se nachází v severním Ari Atolu na Maledivách. Velikost ostrova Banyan Tree Madivaru je 160 m x 100 m. Ostrov je vzdálen 60 kilometrů tj. 20 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Hulhule u Malé. Banyan Tree Madivaru nabízí šest exkluzivních samostatně stojících Tented Pool Villa (stanové vily s bazénem) ve stylu safari. Je to první hotel svého druhu na Maledivách. Stanové vily jsou vybaveny maledivským a přírodním dekorem, mají dřevěné podlahy, dvě venkovní sprchy, ručně vyřezávaný nábytek z teakového dřeva a luxusní markýzy.


stanová vila – hotel Banyan Tree Madivaru

beach bungalov interiér

Pokoje hotelu Banyan Tree Madivaru – Maledivy

všechny stanové vily hotelu Banyan Tree Madivaru jsou o rozloze 265 m2 a mají svůj vlastní bazén. Dále jsou vybaveny individuální klimatizací, luxusní koupelnou se sprchovým koutem a vanou, župany, fénem, vařičem kávy a čaje, denně doplňovanou balenou vodou, DVD přehrávačem, CD přehrávačem a elektronickým trezorem. Je zde přístup k internetu, minibar a LCD televizory.


beach bungalov – interiér

beach bungalov exteriér

Vybavení hotelu Banyan Tree Madivaru – Maledivy

V hotelu Banyan Tree Madivaru funguje 24 hodinová pokojová služba a pokud si klienti přejí romantickou večeři či snídani v soukromí, hotel poskytuje jídelní obsluhu přímo ve vilách. K běžnému využití je zde restaurace, bar, obchod se suvenýry, fitness centrum, welness a venkovní bazén. Hosté se v hotelu mohou věnovat motorovým i nemotorovým vodním sportům nebo se zůčastnit exkurzí na jiné ostrovy na Maledivách.


restaurace – Banyan Tree Maledivy

restaurace – Banyan Tree na Maledivách

pláž

beach stanová vila – Banyan Tree Maduvaru