Menu Zavřeno

maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy
maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy maledivy

Meeru Island 4* - Maledivy

 

Meeru Island – poloha – hotel Maledivy

Hotel Meeru Island na Maledivách se nachází asi 28 km severně od letišti a od hlavního města MALE.  Všech jeho 227 bungalovů je klimatizováno a vybaveno koupelnou. Pokoje hotelu Meeru Island  jsou rozděleny do několika kategorií.  Transfery z hotelu jsou zajišťovány i ve večerních hodinách.

plážový bungalov - Meeru Island Maledivy
plážový bungalov interiér

Meeru Island vybavení pokojù – hotel Maledivy

Typy ubytování na ostrovi Meeru

Zahradní pokoje (20) – jsou situovány v blocích po cca 5. Jsou v blízkosti bazénu.  Každý pokoj má dřevěnou terasu,  krytou palmami a s výhledem do zahrady. Vybavení: sprcha/WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice.

Plážová vila (77) – toto ubytování je postaveno jako samostatná dřevěná vilka s plochou cca 55 m2. Nachází se v vblízkosti pláže.  Vybavení: částečně venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, rychlovarná konvice, zařízená terasa.

Plážová vila s jakuzzi (83 ) – samostatná dřevěná vilka stojící na pláži.  Plocha je asi 75 m²  s vlastní soukromou verandou. Vybavení: jacuzzi pro 2 osoby, lehátka, polovenkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice.

Vodní vila ( 27 ) – na pláži s terasou částečně nad vodou. Plocha vily je asi  60 m² s částečnou venkovní koupelnou, sprchou, WC,  fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar.

Vodní bungalov jakuzzi ( 77 ) – Prostorná samostatné vila  nad vodou 80 m2.  Součásti je také soukromá veranda se schodištěm vedoucím přímo do laguny. Vily mají jacuzzi pro dvě osoby, venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar.

vodní vila
interiér

Meeru Island vybavení hotelu – Maledivy

V hotelu Meeru ne Maledivách naleznete venkovní bazén a dětský bazén, 5 restaurací a 2 baru, gril, směnárnu, recepci, masáže, kosmetiku, kadeřnictví a potápěčské centrum.

Vodní bungalov
Vodní bungalov interiér Meeru island Maledivy

Maledivy – hotel Meeru Island – sportovní a jiné aktivity

V hotelu Meeru na Maledivách si můžete zahrát tenis, biliár. Zajezdit si na windsurfingu nebo katamaránech. Je zde loď s proskleným dnem, diskotéka, živá hudba, kulturní programy a barbecue na pláži.