Menu Zavřeno

hotel Mirihi Island Resort 5* – Maledivy

poloha hotelu Mirihi Island na Maledivách

Tento luxusní pětihvězdičkový resort Mirihi Island patří k menším ostrovům na Maledivách, je pouze 350 metrů dlouhý a 50 metrů širok. Ostrov se nachází v Jižním Ari Atolu a je vzdálený 85 km od hlavního města Male. Transfer z mezinárodního letiště Hulhule trvá hydroplánem 30 minut. K ubytování hotel poskytuje celkem 30 vodních vil, luxusně vybavených a o rozloze 53m2. Vily jsou postaveny na kůlech v laguně, mají dřevěné leštěné podlahy, king size postele a terasu s přístupem do moře, 6 plážových vil o velikosti 53m2 se soukromou pláží a luxusní koupelnou

 

vybavení pokojů hotelu Mirihi Island Maledivy

Ve vilách hotelu Mirihi Island je klimatizace, stropní ventilátor, telefon s mezinárodní předvolbou, koupelna se sprchou a WC, mini bar, přístroj pro přípravu espressa, CD přehrávač, bezpečnostní sejf a veranda s posezením.

vybavení hotelu Mirihi Island Maledivy

Hotel Mirihi Island má 2 restaurace Dhonveli a Muraka, bar Anba, obchod se suvenýry, welness centrum, fitness centrum, hřiště na plážový volejbal, badminton, stolní tenis, šipky, společenské hry, dětský klub, centrum nemotorových vodních sportů (windsurfing, kánoe, katamarány a jiné), potápěčská základna s kurzy pro potápěče, exkurze a výlety (šnorchlování, rybaření, návštěva domorodých ostrovů a jiné), internet, TV místnost a jídelna.