Menu Zavřeno

hotel Constance Moofushi 5* – Maledivy

poloha hotelu Constance Moofushi na Maledivách

Hotel Constance Moofushi Maledivy se nachází v jižním Ari Atoll, necelých 80 kilometrů od mezinárodního letiště Hulhule na Maledivách. Transfer do hotelu trvá cca 45 minut letu hydroplánem. K ubytování lze v hotelu Constance Moofushi využít 24 plážových vil, 56 luxusních vodních vil a nebo 30 senior vodních vil. Tento ostrov je jedním z nejkrásnějších potápěčských lokalit na Maledivách. Oblast, kde se nachází Constance Moofushi Resort je domovem řady velrybích žraloků, manty obrovské, barevných korálů. Je zde asi 32 potápěčských míst, které jsou vhodné pro ponory na otevřené vodě pro středně zdatné potápěče. Ke šnorchlování jsou vhodné 3 velké laguny s korálovým útesem.

vybavení pokojů hotelu Constance Moofushi – Maledivy

Všechny pokoje hotelu Constance Moofushi mají klimatizaci, stropní ventilátor, koupelnu s WC a sprchou, fén,bezplatné připojení k internetu – WIFI, LCD televizi, Mac mini (připojení pro iPod, CD a DVD), telefon, mini-bar, trezor, varnou konvici na čaj a kávu, dřevěnou terasu s posezením.

 

vybavení hotelu Constance Moofushi – Maledivy

V hotelu Constance Moofushi na Maledivách jsou obchody, 3 bary, prádelna, 2 restaurace, bezpečnostní schránky, masáže,bazén, fitness centrum, lázně, vodní nemotorové sporty, hlídání dětí a boutique.

Constance Moofushi – Maledivy