Menu Zavřeno

hotel Nika Island 4+* – Maledivy

poloha hotelu Nika Island na Maledivách

Hotel Nika leží v Severním Ari Atollu Malediv. Ostrov je vzdálen od mezinárodního letiště Male 74 kilometrů. Transfer prováděný hydroplánem trvá asi 25 minut. K ubytování v hotelu Nika Island Maledivy slouží jednoduché, ale elegantní vily, které jsou buď na pláži nebo nad vodou. Vodní bungalovy jsou postavené nad vodou, mají doškové střechy, ručně opracované dřevěné podlahy a stěny, koupelnu se sprchovým koutem a obývací pokoj. Bungalov je rozdělen do 3 úrovní, první úroveň se sotva dotýká vody, druhý stupeň je terasa s reálnými pískem a lehátky, třetí úroveň je opalovací terasa. Plážové bungalowy hotelu Nika mají 3 pokoje, soukromou pláž, terasu s houpačkou, stolem a židlemi a slunečník. Sultan Suite jsou perfektní pro rodiny s dětmi, mají 2 ložnice se samostatným sociálním zařízením, vlastní soukromou plážna šnorchlování.


vodní vila hotel Nika Island Maledivy

vodní vila

vybavení pokojů hotelu Nika Island Maledivy

V každém pokoji hotelu Nika Island je obývací pokoj s posezením, LCD televize se satelitními programy, CD přehrávač, klimatizace, stropní ventilátory, koupelna s WC, sprcha , vysoušeč vlasů, mini bar, vestavěný bezpečnostní trezor, telefon s mezinárodní předvolbou a varná konvice na kávu a čaj s příslušenstvím.


beach bungalov

beach bungalo hotel Nika Island Maledivy

vybavení hotelu Nika Island Maledivy

V hotelu Nika Island na Maledivách je restaurace, bar, kavárna, obchod se suvenýry, potápěčská škola, centrum vodních sportů, hlídání dětí, welness centrum s masážemi, prádelna, pořádání výletů a exkurzí