Menu Zavřeno

hotel Olhuveli 4* – Maledivy

poloha hotelu Olhuveli Maledivy

Hotel Olhuveli Maledivy se nachází v jižním Male atolu na Maledivách. Ostrov je vzdálen cca 34 km jižně od letiště a hlavního města MALE, v sousedství hotelu Fun Island. K ubytování hotel Olhuveli nabízí tyto typy pokojů – 63 pokojů De lux v bungalovech, 8 beach vil a 21 De luxe vil, 32 vodních vil s jacuzzi, 5 Honeymoon vodních vil a 2 prezidentská apartmá. Transfery rychlolodí trvají asi 45 minut – 1 hodinu.

vybavení hotelu Olhuveli Maledivy

Všechny pokoje hotelu Olhuveli Maledivy jsou komfortně zařízené a vybavené stropnín ventilátorem, klimatizací, minibarem, telefonem s přímou volbou, satelitní televizí, vařičem kávy a čaje, dále je na každem pokoji bezpečnostní trezor, obývací prostor s psacím stolem. Koupelny jsou prostorné a mají teplou / studenou vodu, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.

 


vybavení hotelu Olhuveli Maledivy

V hotelu Olhuveli Maledivy jsou 3 restaurace ( Lagoon restaurace – mezinárodní kuchyně ala Carte, Sunset restaurace – restaurace nad vodou nabízí středomořskou, čínskou a asijskou kuchyni, Sakura – japonská restaurace pro obědy a večeře) 3 bary ( Dhoni bar – bar ve tvarru tradiční maledivské lodi, Lagoon bar – hlavní bar na ostrově, Sunrise bar – bar u bazénu ), sauna, parní lázně, fitness centrum, obchůdky se suvenýry, boutique, prádelna, lékařská služba, bazén, konferenční prostory, šnorchlování, katamarány, pořádání svatebních obřadů, noční rybaření, kulečník, stolní tenis, badbinton, volejbal, tenis, karaoke, diskotéka a obchůdek se šperky.