Menu Zavřeno
paradise island

hotel Paradise Island Resort 4 * – Maledivy

 

Hotel Paradise Island Resort hostil finalistky soutěže Miss World 2000 a byly zde natáčeny klipy,které pak byly v průběhu soutěže vysílány

poloha hotelu Paradise Island na Maledivách

Hotel Paradise Island Resort na Maledivách poskytuje k ubytování celkem 250 pokojů-bungalovů z toho 40 vodních a nachází se cca 10 km od letiště a hlavního města Malediv Male. Hotel se rozprostírá na ostrově o rozloze 930 x 200 metrů. Do hotelu je to 15 minut rychlolodí. Paradise Island je hotel s několika restauracemi, bary a sportovním vybavením, kde se rozhodně nebudete nudit. V poslední době byla návazně na molo u vodních bungalovů přistavěna samostatná luxusní část s vodními vilami, která dostala název Haven. Výhodou hotelu je rovněž to, že transfery na letiště je možné provádět i v noci vzhledem k relativní blízkosti k letišti. Všechny pokoje-bungalovy jsou přímo u pláže.

Paradise Island
Paradise Island – pohled
Paradise Island bungalovy
vodní bungalovy Paradise Island Maledivy

hotel Paradise Island Resort vybavení pokojů – Maledivy

Beach bungalovy jsou na ostrově Paradise Island umístěné po obvodu ostrova. Vodní bungalovy najdete na molu na opačné straně ostrova, než je recepce a příjezdové molo. V každém pokoji Paradise Island je klimatizace, koupelna, minibar, telefon, TV, sejf a venkovní sprcha.

Paradise Island Bungaliov
beach bungalov Paradise Island Maledivy
Paradise Island interier
beach bungalov – interiér

vybavení hotelu Paradise Island Resort – Maledivy

K vybavení hotelu patří tenisové kurty a potápěčské centrum. Půjčit si můžete rovněž motorový člun, windsurfing nebo vodní skůtr. V maledivském hotelu Paradise island Resort je 5 restaurací. Výborná je italská z přední strany u moře, japonská a rybí na mole u vodních bungalovů. V hotelu je také diskotéka, bazén, fitness a potápěčské centrum.

Paradise Island Maledivy
vodní bungalov Paradise Island
Paradise island interier
vodní bungalov

sportovní aktivity v hotelu Paradise Island Resort – Maledivy

Ze sportovních aktivit se můžete věnovat šnorchlování, zajezdit si na kanoi nebo katamaránu, na banánu, zahrát si squash, tenis, voleybal nebo basketbal. Můžete si zajít do jacuzzi, na ping pong, tenis nebo se potápět.

Paradise Island restaurace
restaurace Paradise Island
Paradise Island bazen
Paradise Island bazén

Hodnocení hotel Paradise Island Resort


Velmi dobré vybavení, vzhledem k transferu na letiště i večer je vhodné i pro kratší pobyt náročných zákazníků.