Menu Zavřeno

hotel Banyan Tree Vabbinfaru 5* – Maledivy

poloha hotelu Banyan Tree Vabbinfaru na Maledivách

Hotel se nachází v North Male Atol, 16 kilometrů od hlavního města Male.Transfer z mezinárodního letiště Hulhule trvá lodí asi 25 minut. Velikost ostrova Banyan Tree Vabbinfaru je 130 m x 120 m.K ubytování v maledivském hotelu Banyan Tree Vabbinfaru slouží soukromé vily o ploše 120 m2 s vlastním venkovními jacuzzi. Celkem je zde k dispozici 48 vil postavených v tradičním maledivském stylu


plážový bungalov Banyan Tree Vabbinfaru

plážový bungalov Banyan Tree Vabbinfaru

 

vybavení pokojů hotelu Banyan Tree Vabbinfaru Maledivy

Všechny vily hotelu Banyan Tree Vabbinfaru jsou komfortně zařízené s panoramatickým výhledem na oceán, prostornou terasou na slunění a přímým přístupem k pláži. Vily mají vlastní ložnicí s otevřenou terasou, klimatizací, koupelnu s vanou, kávovar, stropním ventilátor, vysoušeč vlůasů, telefon s přímou volbou, bezpečnostní sejf, minibar a venkovní jacuzzi.


plážový bungalov Banyan Tree Vabbinfaru

bungalov Banyan Tree Vabbinfaru Maledivy

vybavení hotelu Banyan Tree Vabbinfaru Maledivy

Hotel Banyan Tree Vabbinfaru na Maledivách má 3 restaurace, bar, recepci otevřenou 24 hodin denně, nekuřácké pokoje, klimatizaci společných prostor, saunu, fitness centrum, wellness centrum, masáže, pokojovou službu, dále je zde prádelna, možnost snídaní do pokoje, služba žehlení, směnárna, obchod s dárky a suvenýry, exkurze, busines centrum s faxem/kopírkou a je k dispozici bezdrátové připojení k internetu v celém objektu.

aktivity v hotelu

z hotelových aktiviz je na výběr např. ping pong, windsurfing, šipky, jacuzzi, možnost zapůjčit si kanoi nebo se potápět. Hotel Vám může zajistit i exkurzi na jiný ostrov na Maledivách.


plážový bungalov Banyan Tree Vabbinfaru

pláž

 


plážový bungalov

pláž Banyan Tree vabbinfaru Maledivy