Menu Zavřeno

hotel Veligandu Island 5* – Maledivy

poloha hotelu Veligandu na Maledivách

Hotel Veligandu se nachází v severním Ari Atolu na Maledivách. Ostrov je vzdálený z maledivského mezinárodního letiště Hulhule zhruba 20 minut letu hydroplánem. K ubytování je v hotelu k dispozici 91 pokojů, včetně 54 jacuzzi vodních vil, 10 vodních vil a 12 Jacuzzi Beach Villas

vybavení pokojů hotelu Veligandu Maledivy

Všechny vily hotelu Veligandu jsou vybaveny king size postelí, dřevěnými podlahami, vlastní terasou s nábytkem, klimatizací, režijní stropní ventilátor, posezení s 36 palcovou plochou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, vysokorychlostní připojení k internetu na všech pokjích zdarma,mini bar s ledničkou, vařič čaje / káva / espresso , IDD telefon, osobní trezor, prostorná koupelna , koupelnové doplňky, vysoušeč vlasů, noční úklidovou službu a bezplatné užívání z lehátek na pláži a plážové ručníky. Elektřina je 220VAC, 50Hz.

vybavení hotelu Veligandu Maledivy

V hotelu Veligandu je recepce, obchod s dárky a suvenýry, bazén se sladkou vodou, restaurace – Madivaru ( ala carte japonská kuchyně, mořské plody ), Dhonveli ( mezinárodní kuchyně), Thundi bar, potápěčské centrum, lázně a lázeňské služby, jacuzzi, fitness centrum, minifotbalové hřiště, beach volejbalové hřiště, knihovna. Dále je v hotelu centrum nemotorizovaných i motorizovaných vodních sportů, připojení k internetu ve společných prostorách zdarma, herna, služba hlídání dětí, úschovna zavazadel, organizace výletů a exkurzí.