Menu Zavřeno
vilivaru_maledivy

hotel Villivaru 3* – Maledivy

poloha hotelu Villivaru na Maledivách

Hotel Villivaru se nachází na jih 30 km od letiště a transfer trvá zhruba 45 minut rychlolodí. Tento zhruba 12-ti akrový ostrov nabízí dva pěkné útesy, které poskytují široký výběr možností zejména k potápění a šnorchlování. Hostům slouží celkem 60 klimatizovaných bungalovů v 10 blocích, ležících přímo na pláži. Hotel Villivaru je sesterským hotelem hotelu Biyadhoo. Všechny pokoje jsou vkusně a moderně vybaveny.

vybavení pokojů hotelu Villivaru Maledivy

Ve všech pokojích hotelu Villivaru patří ke standartnímu vybavení centrální klimatizace, koupelna se sprchou a WC, teplou a studenou vodu, vysoušečem vlasů a toaletními potřebami, telefon s přímou volbou, minibar, vlastní terasa se zahradním nábytkem a výhledem na oceán.

vybavení hotelu Villivaru Maledivy

V hotelu Villivaru je restaurace s mezinárodní kuchyní, bar, knihovna, diskotéka, obchod se suvenýry, stolní tenis, volejbal, badminton, škola potápění a potápěčské centrum PADI, windsurfing, katamarány, plachtění, šnorchlování, vodní lyže, rybaření, bylinné lázně, lázeňské centrum – Ayurveda, staré indické masáže

Villivaru – Maledivy