Menu Zavřeno

hotel Conrad Rangali 5* – Maledivy

poloha hotelu Conrad Rangali na Maledivách

Velikost ostrova Rangali je 650 m x 300 m. Hotel Conrad Rangali se nachází na Jižním Ari Atolu na Maledivách a je vzdálený od hlavního města Male 90 kilometrů. Transfery jsou do hotelu Conrad Rangali zajišťovány letecky z maledivského letiště Hulhule. Hydroplánem je to asi 35 minut. Hotel Conrad Rangali / dříve Hilton / se rozprostírá na dvou maledivských ostrovech, které jsou propojeny chodníkem, a po kterém můžete přejít nad mořem a pozorovat proplouvající barevné ryby. Je zde útes s bohatými korály a tropickými rybami různých druhů a barev. Celý hotel Conrad Rangali je navržen v Maledivském stylu. Vodní bungalovy jsou na menším ostrově a plážové bungalovy jsou umístěny mezi záplavou tropické zeleně. Všechny pokoje se nacházejí na pláži, tak aby návštěvníci měli pár kroků k moři. Bílé písečné pláže, průzračná voda a slunce jsou charakteristické pro ostrov Rangali.

vodní vila – Conrad Rangali Maledivyvodní vila – interiér Conrad Rangali

hotel Conrad Rangali – vybavení pokojů – Maledivy

Všechny bungalovy a pokoje hotelu Conrad Rangali jsou vybaveny klimatizací, horkou a studenou vodou, vysoušečem vlasů, minibarem, bezpečnostním sejfem, internetem, telefonem s přímou volbou, satelitní TV , terasou s křesly a stolkem a venkovní sprchou.

spa centrum – Conrad Rangalirestaurace nad mořem

hotel Conrad Rangali – vybavení hotelu – Maledivy

V maledivském hotelu Conrad Rangali je hlavní restaurace, mezinárodní restaurace, 2 bary, diskotéka, masážní centrum, kosmetický salon, sauna a parní lázeň, bazén a bussines centrum.

bazén – Conrad Rangalivodní vila – interiér

hotel Conrad Rangali – sportovní aktivity

V hotelu Conrad Rangali je možné se věnovat těmto aktivitám – tenis, badmington, squash, sauna, jacuzzi, windsurfing, jízda na banánu, šnorchlování, pingpong, voleybal, kulečník, biliár, katamarany, loďky a jízda na kole.

podvodní restauracerestaurace s terasou nad mořem