Menu Zavřeno

sun_island_maledivy_12
sun_island_maledivy_3
sun_island_maledivy_22
sun_island_maledivy_24
sun_island_maledivy_23
sun_island_maledivy_21
sun_island_maledivy_14
sun_island_maledivy_20
sun_island_maledivy_17
sun_island_maledivy_16
sun_island_maledivy_6
sun_island_maledivy_19
sun_island_maledivy_7
sun_island_maledivy_18
sun_island_maledivy_10
sun_island_maledivy_13
sun_island_maledivy_5
sun_island_maledivy_4
sun_island_maledivy_1
sun_island_maledivy_2
sun_island_maledivy_12 sun_island_maledivy_3 sun_island_maledivy_22 sun_island_maledivy_24 sun_island_maledivy_23 sun_island_maledivy_21 sun_island_maledivy_14 sun_island_maledivy_20 sun_island_maledivy_17 sun_island_maledivy_16 sun_island_maledivy_6 sun_island_maledivy_19 sun_island_maledivy_7 sun_island_maledivy_18 sun_island_maledivy_10 sun_island_maledivy_13 sun_island_maledivy_5 sun_island_maledivy_4 sun_island_maledivy_1 sun_island_maledivy_2

Sun Island Resort 4* - Maledivy

poloha hotelu Sun Island na Maledivách

Vzdálenost hotelu Sun Island Resort z maledivského letiště je zhruba 100 km.  Rozloha ostrova je asi 1600m x 400m.  Do hotelu Hotel Sun Island Resort je transfer z letiště Hulhule na Maledivách zajišťován letecky, domácí leteckou linkou tzv. domestic air nebo rychlolodí. Rychlolodí trvá transfer z mezinárodního Maledivského letiště cca 2,5 hodiny a letecky asi 20 minut. Hotel Sun Island Resort je na ostrově, který patří k největším. Sun Island Resort na Maledivách je výhodný v porovnání ceny a kvality nabízených služeb. Resort Sun Island na Maledivách má celkem 350 pokojů. Z toho je 64 vodních bungalovů. Všechny hotelové bungalovy leží na pláži přímo u moře.

Sun Island - plážový bungalov interiér Maledivy
Sun Island - plážový bungalov exteriér Maledivy

vybavení pokojů hotelu Sun Island Resort – Maledivy

Bungalovy jsou rozděleny na úrovně standard a superior. Všechny jsou vybaveny stejně, ale superior bungalovy jsou větší. Ve všech pokojích hotelu Sun Island je individuální klimatizace, TV, koupelna se sprchou, venkovní sprcha, bezpečnostní trezor, telefon s přímou volbou, internet a vlastní terasa s posezením.

Sun Island - vodní bungalov interiér Maledivy
Sun Island - vodní bungalov exteriér

Plážové bungalovy – Sun Island Resort

Standardní plážový bungalov jsou velký  21 m2. Pokoje jsou umístěny na pláži po obvodu ostrova. Některé mají v zadním traktu otevřenou sprchu v malém atriu navazujícím na koupelnu.

Superior plážové Bungalovy – Sun Island Resort

Superior plážové  bungalovy jsou velké 25 m2,  a jsou většinou na pláži na straně příjezdového mola a restaurace.  K bazénu a k restauraci je od nich blíže. Vnitřní vybavení je prakticky totožné se standardními plážovými bungalovy.

Vodní bungalovy – Sun Island Resort

32m 2 , jsou na molu na opačné straně, než je příjezdové molo na ostrov Sun Island, bazén a hlavní vybavení hotelu. Podlahy jsou z leštěného dřeva, mají schůdky do moře z terasy, ale i z koupelny. Celkové provedení je luxusnějšího charakteru než bungalovy na pláži.

Sun Island hotel na  Maledivach
Restaurace na konci mola
Bazén - Sun Island Maledivy

Sun Island Resort – vybavení hotelu – hotel na Maledivách

V hotelu Sun Island na Maledivách je 7 restaurací vnitřních a venkovních a vnitřních, největší bazén na Maledivách s umělým vodopádem a ostrůvkem, bussines centrum, obchody se suvenýry, fotoshop a billiard bar.

Pohled na ostrov Sun Island Maledivy
Hlavní restaurace Sun Island

Sun Island Resort – sportovní možnosti – hotel Maledivy

Šnorchlování v hotelu Sun Island je  nejlepší na útesu začínajícího u restaurace na přístavním můstku, potápěčské centrum, windsurfing, katamarany, vodní skůtry, rybaření z lodě, badmington, tenis, basketbal, jakuzzi,jízda na banánu, půjčovna kol.