Menu Zavřeno

sun_island_maledivy_12
sun_island_maledivy_3
sun_island_maledivy_22
sun_island_maledivy_24
sun_island_maledivy_23
sun_island_maledivy_21
sun_island_maledivy_14
sun_island_maledivy_20
sun_island_maledivy_17
sun_island_maledivy_16
sun_island_maledivy_6
sun_island_maledivy_19
sun_island_maledivy_7
sun_island_maledivy_18
sun_island_maledivy_10
sun_island_maledivy_13
sun_island_maledivy_5
sun_island_maledivy_4
sun_island_maledivy_1
sun_island_maledivy_2
sun_island_maledivy_12 sun_island_maledivy_3 sun_island_maledivy_22 sun_island_maledivy_24 sun_island_maledivy_23 sun_island_maledivy_21 sun_island_maledivy_14 sun_island_maledivy_20 sun_island_maledivy_17 sun_island_maledivy_16 sun_island_maledivy_6 sun_island_maledivy_19 sun_island_maledivy_7 sun_island_maledivy_18 sun_island_maledivy_10 sun_island_maledivy_13 sun_island_maledivy_5 sun_island_maledivy_4 sun_island_maledivy_1 sun_island_maledivy_2

hotel Sun Island Resort 4* Maledivy

 

poloha hotelu Sun Island na Maledivách

Vzdálenost hotelu Sun Island Resort z maledivského letiště je zhruba 100 km. Rozloha ostrova je 1600m x 400m. Do hotelu Hotel Sun Island Resort je transfer z letiště Hulhule na Maledivách zajišťován letecky, domácí leteckou linkou tzv. domestic air nebo rychlolodí. Rychlolodí trvá transfer z mezinárodního Maledivského letiště cca 2,5 hodiny a letecky asi 20 minut. Hotel Sun Island Resort je na ostrově, který patří k největším. Sun Island Resort na Maledivách je výhodný v porovnání ceny a kvality nabízených služeb. Resort Sun Island na Maledivách má celkem 350 pokojů. Z toho je 64 vodních bungalovů. Všechny hotelové bungalovy leží na pláži přímo u moře.

sun island bungalov
plážové bungalovy- exteriér
sun island room
interiér plážových bungalovů Sun Island

vybavení pokojů hotelu Sun Island Resort – Maledivy

Bungalovy jsou rozděleny na úrovně standard a superior. Všechny jsou vybaveny stejně, ale superior bungalovy jsou větší. Ve všech pokojích hotelu Sun Island je individuální klimatizace, TV, koupelna se sprchou, venkovní sprcha, bezpečnostní trezor, telefon s přímou volbou, internet a vlastní terasa s posezením.

Sun Island Maledivy vodní bungalovy
vodní bungalovy Sun Island Maledivy
Sun island interier
interiér vodního bungalovu Sun Island

Plážové bungalovy – Sun Island Resort

Standartní plážovén bungalov jsou velké 21 m2, a jsou umístěny na pláži po obvodu ostrova. Některé mají v zadním traktu otevřenou sprchu v malém atriu navazujícím na koupelnu.

Superior plážové Bungalovy – Sun Island Resort

Superior plážové nbungalovy jsou velké 25 m2, a jsou většinou na pláži na straně příjezdového mola. K bazénu a k restauraci je od nich blíže. Vnitřní vybavení je totožné se standartními plážovými bungalovy.

Vodní bungalovy – Sun Island Resort

32m 2 , jsou na opačné straně než je příjezdové molo na ostrov Sun Island, bazén a hlavní vybavení hotelu. Podlahy jsou z leštěného dřeva, mají schůdky do moře z terasy, ale i z koupelny. Celkové provedení je luxusnějšího charakteru než bungalovy na pláži.

Sin Island Maldives
restaurace na konci mola
Sun iSLAND bazen
bazénu bazén Sun Island na Maledivách

Sun Island Resort – vybavení hotelu – hotel na Maledivách

V hotelu Sun Island na Maledivách je 7 restaurací vnitřních a venkovních a vnitřních, největší bazén na Maledivách s umělým vodopádem a ostrůvkem, bussines centrum, obchody se suvenýry, fotoshop a billiard bar.

Sun Island view
pohled na ostrov Sun Island Maledivy
Sun Island restaurace
hlavní restaurace Sun Island

Sun Island Resort – sportovní možnosti – hotel Maledivy

Šnorchlování v hotelu Sun Island je  nejlepší na útesu začínajícího u restaurace na přístavním můstku, potápěčské centrum, windsurfing, katamarany, vodní skůtry, rybaření z lodě, badmington, tenis, basketbal, jakuzzi,jízda na banánu, půjčovna kol.