Menu Zavřeno

hotel Kurumba 5* – Maledivy

Kurumba – poloha – hotel Maledivy

Hotel Kurumba je umístěn cca 6 km od mezinárodního letiště Malediv – Hulhule. Je to 10 min. rychlou lodí a 35 min. dhohi. Se svou polohou je lehce dosažitelným pro klienty,kteří chtějí na dovolené relaxovat a je také vhodný i pro kratší pobyty na Maledivách. Hotel Kurumba je posazen do bujné tropické vegetace, obklopen bílými plážemi a průzračnou vodou. Nabízí kombinaci elegance a nádhery tropického ostrova.


příjezd k ostrovu Kurumba

restaurace na pláži

Vybavení pokojů hotelu Kurumba Maledivy

Hotel Kurumba na Maledivách má celkem 180 pokojů a 2 bazény. V každém hotelovém pokoji je centrální klimatizace, minibar, vařič čaje a kávy, osobní bezpečnostní sejf, koupelna s vanou a WC, TV, vysoušeč vlasů a telefon s přímou volbou. Každý pokoj má svou vlastní terasu s posezením.

 


beach bungalov

beach bungalo

Kurumba – zábava – hotel Maledivy

Ze sportů Vám hotel nabízí windsurfing, katamarány, jsou zde 3tenisové kurty, stolní tenis, 2 venkovní bazény, fitness centrum, centrum potápění PADI, možnost výborného šnorchlování.Je zde welness centrum se širokou škálou masážních procedur. Také se můžete zůčastnit rybaření nebo výletu lodí na jiný ostrov na Maledivách. Každý den hraje živá hudba nebo možnost karaoke či diskotéka


beach bungalov – s bazénem

suita

restaurace

Kurumba hotel – bazén

Stravování
možnost výběru ze 6 restaurací s
mezinárodní i exotickou kuchyní
kavárna
3 bary
Grill bar
Pizzeria

Služby
internetové centrum
dětský klub
butique
prádelna
masáže
sauna
jaccuzzi
fitness centrum